Taçkın Elektrik Malzemeleri

Tarihçe

1961 yılında Namık Taçkın tarafından Taçkın Elektrik adı altında şahıs firması olarak Karaköy Bankalar Sarayı'nda kurulan firma, 1962 yılında Namık Taçkın'ın oğlu Erdem Taçkın tarafından aktif ve pasifi ile devralındı.

1964 yılında şu andaki adresine taşınan firma Taçkın Ticaret - Erdem Taçkın adı altında ortakları Leondios Miminas (Bay Taki) ile birlikte faaliyetine devam etti. Bu yıllarda özellikle kamu kurumları ve özel sektöre yapılan satışlar ile firma piyasada adından söz ettirmeye başladı. Sonrasında Philips, Osram, Sylvania, Radium, Splendor ve Tungsram gibi markaların direkt ithalatına da başlayan firma aynı zamanda Tutlamp adı altında masa lambası da üretmeye başladı.

1979 yılına gelindiğinde firma ismini Taçkın Elektrik Ticaret ve Sanayi A.Ş. olarak değiştirerek ticaret hayatına anonim şirket olarak devam etmeye başladı.

1997 yılında Taçkın Elektrik A.Ş. Erdem Taçkın tarafından Zafer Cabacı'ya devredilmiştir.

Verdiğimiz Hizmetler

Elektrik Malzemeleri sektöründe yarattığı yeni bir anlayışla hizmetine devam eden Taçkın Elektrik A.Ş.'nin şu anda vermiş olduğu hizmetler :

  • Osram, Philips, General Electric, Landlite, Sylvania, Lightson ve Radium marka aydınlatma malzemeleri satışı
  • EDI Regulatör ve Trafoları, Tesan İletişim Ürünleri, Tridonic marka elektrik malzemeleri bayiliği
  • Vİ-KO, Kaim, Pelsan Armatürler, Vİ-KO ve Metesan Elektrik Anahtarları, Vİ-Ko ve Brennen Stuhl Grup Prizleri, Tridonic Atco, Pelsan Balastları satışı
  • Kablo, kablo kanalları, kablo bağları, Şalt malzemeler ve elektrik duyları satışı

Vizyon

Müşteri memnuniyetini, karşılıklı ilişkilerde maddiyattan ziyade güveni sağlamayı ve siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda kaliteli ve ekonomik ürünlerle elektrik malzemeleri ihtiyaçlarınızı en mükemmel şekilde karşılamayı ilke edinen Taçkın Elektrik A.Ş. disiplinli, teknik açıdan profesyonel ve güleryüzlü personeli ile daima en iyi hizmet anlayışıyla çalışmaktadır. Firmamız gelişen teknolojiyi takip etmekte ve buna paralel olarak kendisini sürekli olarak yenilemektedir.

Galata Hırdavatçılar Çarşısı No:12 Karaköy - İstanbul    Tel: (0212) 249 06 24 - 249 09 64    Fax: (0212) 244 31 67    Gsm: (0506) 889 38 33    Email: info@tackin.com
Ana Sayfa   |  Ürünler   |  Hakkımızda   |  Arama   |  İletişim
Her Hakkı Saklıdır Copyright© Taçkın Elektrik
0.00108 sn